Anasayfa ° Dekorasyon Trendleri ° 2018 Ev Dekorasyonu Trend Renkleri
2018 Ev Dekorasyonu Trend Renkleri

2018 Ev Dekorasyonu Trend Renkleri

2018 Ev Dekorasyonu Trendleri şimdiden 2017 yılı bitmeden belirlenmiş durumda. Her rengin ruhumuza dokunuş şekli farklıdır ve her bir dokunuş beraberinde farklı duygular getirir. Etrafımızdaki eşyaların, duvarın ve hatta zeminin rengi bile ruh halimizi olumlu ya da olumsuz yönde etkileyebilir. Çok şanslıyız ki yeni sezonun ev dekorasyonu trendleri, renklerin bizi sarıp sarmalaması için özenle seçildi. Her tonunun mükemmel etkiler yaratabildiği mavi, sezonun gözde renklerinden.

Aynı zamanda inceliğin ve nezaketin rengi olan mavinin açık hali huzur verirken koyu hali ise yatıştırıcı etkiye sahiptir. Ancak mavi her zaman yalnız çıkmayacak huzurlarınıza, mavinin pembeyle olan eşsiz uyumuna da şahitlik edeceksiniz. Bu iki renk beraber harikalar yaratacak güçteler. Pembe ve mavi gibi hakim renklerin yanı sıra pastel renkler de bir süre için sık sık karşımıza çıkacak gibi. Sizlere göz ziyafeti yaşatacak sürpriz renkler de var; kahve tonları ve macun beji. Bu yeni renklerle birlikte uzun zamandır iktidarda olan gri de yerini koruyacak.

2018 dizayn rengi

2018 Trend Renkleri

Desenler hayatımızın hemen hemen her yerinde bir şekilde karşımıza çıkıyorlar. Biz farkında olsak da olmasak da onların her birine karşı bakışımız aslında farklıdır. Bazılarını görmek iyi hissettirirken bazıları enerjimizin düşmesine yol açabilir. Yeni sezonda size iyi gelecek desenler bulabileceksiniz. İster tropik bir bölgede hissetmenizi sağlayan tropik desenler isteyin, ister bakınca bile sizi eğlendiren tatlı hayvan desenleri isteyin, aradığınız her ne ise mutlaka orada olacak. Plaj havlularında, nevresim takımlarında ve kırlentlerde yerel ve doğal tarzda desenler dikkat çekecek.

Bizi dinlendiren, gözümüzü ve ruhumuzu yormayan modeller günümüz tekstilinde söz sahibi görünüyor. Kumaşlarda ise alveol şekiller ve fütüristik kumaşlar 2017 Ev Tekstili trendleri arasında yer alarak hoş bir görüntü oluşturuyor. Aslına bakarsanız kumaşlarda doğaya dönüş ya da geçmişe duyulan özlem diyebileceğimiz Anadolu desenleri şimdilerde yeniden revaçta. 2018 Ev Dekorasyonu kapsamında her alanda olduğu gibi dizayn kısmında da vazgeçemediğimiz tercihlerimiz var. Vazgeçilmezler listemizde hacimli krinkle ve hacimli jakarlar, kumaşlar arasındaki saygınlıklarıyla listenin başlarında olmaya devam ediyorlar. Tabi ki bütün bu ürünleri kendi önceliklerinize göre kombinleyip yaratacağınız yeni Dünya tamamen sizin elinizde.

Hakkında sanaldekor

Bir yorum

  1. bu yılın rengi kesinlikle mint yeşili ve fuşya belki birazda turuncunun tonları

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top